Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16982
Stary 21.02.2012, 12:10
Z całym szacunkiem Panowie do każdego z was, ale wasze świętowanie i radość mnie śmieszy.

Dla mnie to nóż w plecy, bo jeszcze rok temu powtarzałem 'Nie ma Wisły bez Patryka' - tej Wisły.
Boli to co się wydarzyło, bo dla mnie to był jaskrawy symbol tej Wisły. A nie po pierdółki typu Kirm, Kew, Diaz.

Mnie osobiście ogarnął smutek, miałem głęboko gdzieś jaka decyzja dzisiaj zapadnie, wiedziałem że kara się należy, ale byłem i jestem przygnębiony tym co się wydarzyło i tym że Małeckiego już praktycznie w Wiśle nie ma. Szkoda, pomimo tego złego. Dla mnie Patryk Małecki będzie kimś więcej niż tylko byłym piłkarzem Krakowskiej Wisły.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując