Wyświetl pojedynczy post
wachoGdy
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: 3miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16971
Stary 21.02.2012, 12:00
cinekw napisał(a):Wyświetl post
A myślisz, że jakikolwiek klub zgodzi się płacić sporą kase, skoro może wykorzystac Webstera? Niestety, decyzja może i słuszna, ale kosztująca klub około 2mln euro...
Jak ktoś by go chciał tak bardzo to by go wziął. Z tego co pamiętam ma w kontrakcie klauzule 2,5 mln euro odstępnego. Odejdzie z wykorzystaniem Webstera ......... mówi się trudno. Strata finansowa dla klubu duża. Ale decydenci pokazali że w WIŚLE należy się szacunek, że WISŁA to coś więcej niż klub piłkarski, to tradycja, szacunek i ludzie którzy są z Nią związani. Taką politykę stosuje np Man Utd i sir. Ferguson. Nic ponad klub i to jest najważniejsze i też się tego nauczcie co niektórzy.
Odpowiedz cytując