luke1906 napisał(a):

Ostra decyzja, ale prawidłowa.
Kara jest podwójna, bo odebrał sobie jakiekolwiek szanse występu na EURO.
|
One i tak były iluzoryczne, bo z taką grą jak prezentował w sparingach czy w meczu z Liege, ciężko oczekiwać by darzący go średnim zaufaniem i średnią sympatią Franz go powołał.
Szkoda, że tak się to kończy, dojrzały Małecki mógł być legendą tego klubu. Wybrał inaczej, bo niestety taka jest prawda, że miał wybór, mógł dograć ten sezon, spokojnie siąść do negocjacji i na pewno strony znalazłyby jakieś porozumienie. Nie chciał, to się skreślił z Wisły i standardowo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o srebrniki.