Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
951
21.02.2012, 11:33
Junior Diaz chciałby zostać w Wiśle:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...c-w-wisle.html
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz