Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16952
Stary 21.02.2012, 11:27
Stan58 napisał(a):Wyświetl post
Jasna cholera... zamiast zająć się rewanżem z Belgami wszyscy: klub, trener, zawodnicy i kibice zajmują się Małeckim. Atmosfera zrobiła się gęsta, co nie służy przygotowaniom do rewanżu.

Powiem krótko, PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO. Jeśli Cupiał i Basałaj "mają jaja" to dla uzdrowienia atmosfery powinni Małeckiego w trybie natychmiastowym odsunąć od drużyny. I żadna kara finansowa, żadna Młoda Ekstraklasa tylko "wypad".
Paradoksalnie ta cała sytuacja może pozytywnie wpłynąć na zespół w kontekście rewanżu w Liege, po pierwsze dziennikarze nie skupiają się na szansach awansu do dalszej rundy i presja na zawodników nie jest aż taka jaka mogłaby, mogą w spokoju przygotowywać się do meczu, po drugie nie wiemy jak drużyna odebrała zachowanie Małego ale napewno mu nie klaskali, mogą więc tymbardziej chcieć pokazać że bez niego potrafią sobie poradzić równie dobrze jak z nim w składzie
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując