|
Jeżeli wierzysz, że Moskal ma w klubie tak dużo do powiedzenia, to zapewne podzielasz jego pogląd , że Wisła nie potrzebowała wzmocnień? Wierzysz, że on serio tak uważał?Człowieku, Moskal w Wiśle dostał szansę, którą wziął z pocałowaniem ręki, zrobi i powie wszystko co mu każe góra.Przecież on nawet nie wiedział co ma robić po tym jak Małecki potraktował go jak śmiecia, długo się nie wypowiadał i czekał co zdecyduje szefostwo.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.02.2012 o godz. 09:18.
|