RYBA napisał(a):

|
I przede wszystkim nie mamy szczęścia w tym sezonie - wczorajszy słupek Lameya, błędy Pareiki i Paljicia, nie wykorzystujemy też błędów rywali....przez takiego pecha straciliśmy już dobrych kilka punktów:/
|
Martwie sie, ze nie pierwszy i nie ostatni raz :/