Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 21.02.2012, 09:00
RYBA napisał(a):Wyświetl post
I przede wszystkim nie mamy szczęścia w tym sezonie - wczorajszy słupek Lameya, błędy Pareiki i Paljicia, nie wykorzystujemy też błędów rywali....przez takiego pecha straciliśmy już dobrych kilka punktów:/
Martwie sie, ze nie pierwszy i nie ostatni raz :/
Odpowiedz cytując