milosz napisał(a):

Ja piszę o aktualnej kadrze, a nie o tym co będzie jeżeli , kogoś wykupimy lub nie wykupimy, lub ktoś odejdzie lub nie odejdzie, pisałem o aktualnej kadrze, aktualnie problemy nie są na pozycji środkowego nap., czy PO.
Są zaś tam gdzie pisałem, LO, def. pom., skrzydłowy, czyli 3 pozycje, oraz w wkrótce bramkarz.
Jeśli braknie Bitona, na rezerwie Lameya, Małeckiego , czy kogoś innego to naturalnie należy uzupełnić braki.
Jednak na dziś Jovanović i Genkow to nie są problemy Wisły, problemy są gdzie indziej.
|
Oczywiście, że jest problem, Genkov w takim systemie którym gramy nie daje wystarczającej jakości z przodu, w większości meczów nie był żądnym zagrożeniem dla bramki przeciwnika, wydaje mi się, że ten facet mógłby się sprawdzić co najwyżej w systemie z dwoma napastnikami, a Wisła tak nie gra.Do takiego systemu w jakim gra Wisła jemu brakuje umiejętności.