Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7923
Stary 21.02.2012, 07:37
A od kiedy to na stadion chodzą smai miłośnicy ślepo zapatrzeni w Wisłę?
Jest częśćludz, którzy przychodzą oglądnąć dobrą piłkę - mecze pucharowe i z czołówką tabeli.
Kogoś to dziwi?
Mnie nie, na całym świecie pewnie tak jest. Dlatego mamy i trybune G, C oraz E.
Odpowiedz cytując