|
A od kiedy to na stadion chodzą smai miłośnicy ślepo zapatrzeni w Wisłę?
Jest częśćludz, którzy przychodzą oglądnąć dobrą piłkę - mecze pucharowe i z czołówką tabeli.
Kogoś to dziwi?
Mnie nie, na całym świecie pewnie tak jest. Dlatego mamy i trybune G, C oraz E.
|