Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10554
Stary 21.02.2012, 00:51
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Chwila, moment Genkov strzelił 6 bramek, tyle samo co Brożek z niedoleczoną kontuzją.Było też wiele meczy w których był on najsłabszy w Wiśle.
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy, że Jovanovic zagrał kilka dobrych meczów? Chyba , że za dobry uznajesz taki w którym nic nie zawalił.Hajto grał w piłkę w innych czasach, teraz prawy obrońca to nie tylko blokowanie, ale też skrzydłowy, kiedy jego drużyna ma piłkę, a Jovanovic jest kiepski kiedy ma ją przy nodze.Na LO to My w ogóle nie mamy obrońcy, szczególnie kiedy gra tam Pajlic.
twierdzisz, że Genkov i Jovanovic są dobrzy, tak?poproszę przykłady ich ponadprzeciętnych występów , konkretnie, bo tylko o takich piłkarzach można powiedzieć, ze są dobrzy....
Genkow strzelał bramki i nadal to robi i dość żałosne jest to że tego jego krytycy nie widzą. Ja osobiście stawiałbym na Bitona, ale Genkow jest dobrym piłkarzem i jego krytyka jest pusta.

Jovanović akurat ma ciąg na bramkę i potrafi grać również w ofensywie (szybkości i kondycji nie można mu odmówić), a piłka się nie zmieniła na tyle aby każdy obrońca był magikiem technicznym.

Zamiast skupić się na realnych problemach kadrowych Wisły to widać niektórzy wolą szukać dziury w całym. Nasi środkowi napastnicy strzelają bramki, a na PO jest wystarczająca obsada.

Problemy są gdzie indziej, LO, def. pomocnik, kolejny skrzydłowy. Również w niedługiej perspektywie, bramkarz.
Odpowiedz cytując