|
Senior Member
Offline
|
|
MichaelMyers napisał(a): 
|
Chwila, moment Genkov strzelił 6 bramek, tyle samo co Brożek z niedoleczoną kontuzją.Było też wiele meczy w których był on najsłabszy w Wiśle.
|
MichaelMyers napisał(a): 
Co to znaczy, że Jovanovic zagrał kilka dobrych meczów? Chyba , że za dobry uznajesz taki w którym nic nie zawalił.Hajto grał w piłkę w innych czasach, teraz prawy obrońca to nie tylko blokowanie, ale też skrzydłowy, kiedy jego drużyna ma piłkę, a Jovanovic jest kiepski kiedy ma ją przy nodze.Na LO to My w ogóle nie mamy obrońcy, szczególnie kiedy gra tam Pajlic.
twierdzisz, że Genkov i Jovanovic są dobrzy, tak?poproszę przykłady ich ponadprzeciętnych występów , konkretnie, bo tylko o takich piłkarzach można powiedzieć, ze są dobrzy....
|
Genkow strzelał bramki i nadal to robi i dość żałosne jest to że tego jego krytycy nie widzą. Ja osobiście stawiałbym na Bitona, ale Genkow jest dobrym piłkarzem i jego krytyka jest pusta.
Jovanović akurat ma ciąg na bramkę i potrafi grać również w ofensywie (szybkości i kondycji nie można mu odmówić), a piłka się nie zmieniła na tyle aby każdy obrońca był magikiem technicznym.
Zamiast skupić się na realnych problemach kadrowych Wisły to widać niektórzy wolą szukać dziury w całym. Nasi środkowi napastnicy strzelają bramki, a na PO jest wystarczająca obsada.
Problemy są gdzie indziej, LO, def. pomocnik, kolejny skrzydłowy. Również w niedługiej perspektywie, bramkarz.
|
|