Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16899
Stary 21.02.2012, 00:28
ile mozna sluchac przeprosin, za kilka tygodni znowu bylo by jakies przepraszam!ukarac nawet dla zrobienia pokazowki zeby na przyszlosc jakiemus innemu malemu nie chcialo sie za bardzo podskakiwac, mam nadzieje ze juz nie zalozy koszulki Wisly bo na to nie zaluguje....
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując