Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16898
Stary 21.02.2012, 00:24
panowie napisał(a):Wyświetl post
PS. Jeżeli nie tatuaż, to może chociaż t-shirt z nadrukiem?
Już dostał.
http://www.youtube.com/watch?v=0zSdau6M-04
4:16 od tego pana, prywatnie jego przyjaciela, którą zazwyczaj nosi pod trykotem Wiślackim.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 21.02.2012 o godz. 00:31.
Odpowiedz cytując