snyrting napisał(a):

ps.
Żeby była jasność, ja napisałem, że z Czekajem będą podobne a nie takie same problemy. Innymi słowy, podstawa konfliktu będzie taka sama, pewnie inne będą metody jego rozwiązywania.
|
Masz podstawy żeby tak twierdzić? Moim zdaniem nie ma podstaw, aby porównywać zachowanie Małeckiego z ew. zachowaniem Czekaja. Spójrzmy na charakter obydwu piłkarzy i dotychczasową historię problemów, czy ich braku, klubu z obydwoma (w przypadku Czekaja nie było chyba żadnych problemów).