Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
16894
21.02.2012, 00:13
Mam nadzieję, że kolejne przeprosiny oznaczają następny Wiślacki Tatuaż na ciele Patryka. Jak myślicie co tym razem?
PS. Jeżeli nie tatuaż, to może chociaż t-shirt z nadrukiem?
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie