Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16892
Stary 21.02.2012, 00:08
Ja powiem tak. Nie mam zamiaru oglądać Małeckiego dalej w koszulce WIsły. Rozumiem raz , drugi nawet trzeci. Bez jaj w końcu ku** ile razy można przepraszać ? On się nazywa Wiślakiem ? Jest jej kibicem ? Utożsamia się z tym klubem ? Dla mnie to szczeniak, który myśli że jest tutaj Bogiem. Popier****** mu się w główce i tyle.
Odpowiedz cytując