|
yogul - a nie pomyślałeś, ze Moskal dostał takie wytyczne od zarządu żeby zbić cenę za Bitona? W tej chwili będzie miał status rezerwowego, a wchodził na boisko kiedy będzie Wiśle absolutnie niezbędny.Biton w każdym elemencie jest lepszym napastnikiem od Genkova szybszym, potrafiącym przejść obrońce jeden na jeden, z lepszym strzałem, na pozycji typowej 9 w ogóle nie ma co ich porównywać.
|