Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7922
Stary 21.02.2012, 00:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Dla Kibica Wisły Kraków rywal powinien być bez znaczenia... czy to gramy z FC Barceloną czy z całym szacunkiem z TS Podbeskidzie mobilizacja i chęć wspierania Wisły powinna być taka sama!

Kto przychodzi dla rywala nie jest prawdziwym Kibicem Wisły Kraków.


Hehe jak ja rozmawiam z kims o Wisle ,a potem ten ktos mi opowiada jak to na mecze nie chodzi,ale potem mowi ze jednak chodzi tylko na "te lepsze mecze"-

w tym momencie koncze gadke o kibicowaniu i WIsle,bo w moim odczuciu to kibic Wisly nie jest.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując