domin_czyzyny napisał(a):

Dla Kibica Wisły Kraków rywal powinien być bez znaczenia... czy to gramy z FC Barceloną czy z całym szacunkiem z TS Podbeskidzie mobilizacja i chęć wspierania Wisły powinna być taka sama!
Kto przychodzi dla rywala nie jest prawdziwym Kibicem Wisły Kraków.
|
Hehe jak ja rozmawiam z kims o Wisle ,a potem ten ktos mi opowiada jak to na mecze nie chodzi,ale potem mowi ze jednak chodzi tylko na "te lepsze mecze"-
w tym momencie koncze gadke o kibicowaniu i WIsle,bo w moim odczuciu to kibic Wisly nie jest.