Wyświetl pojedynczy post
cyrus
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16883
Stary 20.02.2012, 23:50
robin hood napisał(a):Wyświetl post
Panowie a wystarczyło żeby pan Małecki powiedział czy to na konferencji czy to przez oświadczenie: Szanowni o drodzy kibice przyjaciele Jestem Wiślakiem, chce grać jak powiedziałem w Wiśle do końca, zarabiam mało brakuje mi na życie, mam większe wymagania niż przed rokiem, a gram lepiej. Są w drużynie zawodnicy którzy zarabiają więcej a grają słabiej. Nie chcę dużo tylko w kontrakcie zapisania klauzuli wyrównania do najwyższej pensji w klubie. Klub na to nie przystał, dlatego nie dogadaliśmy się i po zakończeniu rundy nie chcę ale jestem zmuszony odejść.

Tyle w temacie jesteśmy dorośli i traktujmy się jak dorośli a nie jak dzieci
Wolfy Ci zaraz odpisze, że nie umiesz wywierać presji na pracodawcy
cyrus
Odpowiedz cytując