Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16875
Stary 20.02.2012, 23:32
Mi to w ogóle nie wygląda na dogadanie się, listy otwarte piszę się jak druga strona nie chcę Cie widzieć i słuchać.
Jakby się dogadali to Małecki wydałby takie oświadczenie na stronach Wisły. To wygląda na desperacką próbę ratowania sytuacji w jakiej się znalazł. Mi to pachnie jakąś dyskwalifikacją.
Odpowiedz cytując