-Goral- napisał(a):

|
Nie obrażajcie go, Patryk nie ma łatwego życia, pamiętacie te wszystkie mecze jak mu ubliżano na wyjazdach.
|
Och.
Za tyle pieniędzy kopiąc szmaciankę pozwoliłbym, żeby na każdym stadionie w Polsce łebki obrażały moją rodzinę dziesięć pokoleń wstecz. To nawet nie kwestia pieniędzy, miałbym to po prostu w dupie. Ale co ja tam wiem, jestem tylko zazdrosnym Polaczkiem z bolszewicką mentalnością, nigdy nie będę obracał milionami
Są też stadiony, na których Małecki sam sprowokował takie zachowanie.