Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16873
Stary 20.02.2012, 23:28
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Nie obrażajcie go, Patryk nie ma łatwego życia, pamiętacie te wszystkie mecze jak mu ubliżano na wyjazdach.
Och.

Za tyle pieniędzy kopiąc szmaciankę pozwoliłbym, żeby na każdym stadionie w Polsce łebki obrażały moją rodzinę dziesięć pokoleń wstecz. To nawet nie kwestia pieniędzy, miałbym to po prostu w dupie. Ale co ja tam wiem, jestem tylko zazdrosnym Polaczkiem z bolszewicką mentalnością, nigdy nie będę obracał milionami

Są też stadiony, na których Małecki sam sprowokował takie zachowanie.
Ostatnio edytowane przez Watts : 20.02.2012 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując