Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16871
Stary 20.02.2012, 23:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że się dogadali.
Chociaż - nauczony wcześniejszymi doświadczeniami - jutro może wydać oświadczenie że jednak nie przeprasza, więc na dwoje babka wróżyła...


Zakładając że podejmą jakąś. Równie dobrze może być oświadczenie i "wrócimy do tego później".
Mi to pachnie dogadaniem się na teraz i letnim transferem (casus Błaszczykowskiego).
Odpowiedz cytując