wolfy napisał(a):

Wygląda na to, że się dogadali.
Chociaż - nauczony wcześniejszymi doświadczeniami - jutro może wydać oświadczenie że jednak nie przeprasza, więc na dwoje babka wróżyła...
Zakładając że podejmą jakąś. Równie dobrze może być oświadczenie i "wrócimy do tego później".
|
Mi to pachnie dogadaniem się na teraz i letnim transferem (casus Błaszczykowskiego).