Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 20.02.2012, 23:08
marpil napisał(a):Wyświetl post
szczęścia to mamy dość sporo bo gdyby odliczyć wszystkie pomyłki sędziów to i nawet pierwsza 10 byłaby trudno dostępna. poza tym szczęściu należy pomóc uporczywą walką o determinacją
W sumie masz racje, wystarczy przypomnieć mecze z Jagą czy ŁKS-em. A jeśli o determinacje chodzi to faktycznie gdybyśmy po strzeleniu drugiej bramki wczoraj nie cofneli sie i nie dali Zagłębiu grać tak jak to było do 80 min pewnie nic złego by sie nie stało. Co do zmiany Ilieva na Jovanovicia to chyba nie ma co mieć pretensji do Moskala bo Iliev już oddychał rękawami a z drugiej strony kto miał za niego wejść pod nieobecność nie potrafiącego się pogodzić z rolą rezerwowego Małego ? (swoją drogą gdyby zagrał tak jak ze Standardem nie ma co żałować ze go wczoraj nie było) Bunoze ? a może Jovanicia ?
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując