RYBA napisał(a):

|
I przede wszystkim nie mamy szczęścia w tym sezonie - wczorajszy słupek Lameya, błędy Pareiki i Paljicia, nie wykorzystujemy też błędów rywali....przez takiego pecha straciliśmy już dobrych kilka punktów:/
|
szczęścia to mamy dość sporo bo gdyby odliczyć wszystkie pomyłki sędziów to i nawet pierwsza 10 byłaby trudno dostępna. poza tym szczęściu należy pomóc uporczywą walką o determinacją