Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 20.02.2012, 23:02
RYBA napisał(a):Wyświetl post
I przede wszystkim nie mamy szczęścia w tym sezonie - wczorajszy słupek Lameya, błędy Pareiki i Paljicia, nie wykorzystujemy też błędów rywali....przez takiego pecha straciliśmy już dobrych kilka punktów:/
szczęścia to mamy dość sporo bo gdyby odliczyć wszystkie pomyłki sędziów to i nawet pierwsza 10 byłaby trudno dostępna. poza tym szczęściu należy pomóc uporczywą walką o determinacją
Odpowiedz cytując