Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16860
Stary 20.02.2012, 23:02
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
dzwoni do ciebie jutro Orange/Play itp, i mówi, że sorry, ale podpisali z tobą złą ofertę. Że owszem dali ci 50 minut do wszystkich sieci za 30 zł, ale teraz to przemyśleli i jednak chcą 45 zł. Co im mówisz? Ok i tak fajna oferta, zgadzam się na nową umowę. Czy też, ".... mnie to obchodzi do XX.YY mam podpisaną umowę i macie się z niej wywiązać?
To jest oczywiste, podoby przykład podałem z kantorem. Większośc ludzi poza sorryziomkami z C i pewnym panem są jednak innego zdania, co wyraźnie napisali.

Oczywistym jest też, że klub powinien dążyć do wyprostowania sytuacji i postaraniu się o jakiś zarobek z Małeckiego, a to że z nim jest jak jest prawie każdy wiedział, jakby nie kasa i Jaliens to byłoby 100 innych powodów z problemami, tyle razy Patryczek mówił, że się zminił. Pod jakim względem?
Odpowiedz cytując