|
Na Nuneza na LO nie ma chyba co liczyć jestem pewien że zagra obok Wilka jako drugi defensywny pomocnik, a lewa strona obrony kto by na niej nie zagrał chyba bedzie autostrada prowadzaca pod nasze pole karne, na środku tak jak mówicie mógłby zagrać Diaz i to byłoby niezłe rozwiązanie ale jeśli Diaz zagra w środku automatycznie na lewej zagra Paljić a po tym co widzieliśmy w Lubinie chyba najlepszy pomysł by to nie był. Więc Diaz na LO a na środku proponuje Bunoze. Pod wzgledem walecznosci napewno przewyzsza Jaliensa a wiecej błedów niż on też raczej nie popełni.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|