http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Jagiellonia Białystok 0-0
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-0
Łódzki KS - Lechia Gdańsk 0-0
Podbeskidzie - Zagłębie Lubin 0-1
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 1-0
Ruch Chorzów - Lech Poznań 1-1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-1
Wisła Kraków - Korona Kielce 3-0