foxtrot_green napisał(a):

|
Rzeczywiście sprawa ciekawa. Zwróćcie jeszcze uwagę na to, że na zdjęciu jest Mateusz Kowalski (w ostatnim rzędzie, obok Bunozy), a przecież w tym sezonie jest wypożyczony do Niecieczy. Zdjęcie mogło być zrobione znacznie wcześniej.
|
Tzw Brandy nie zostają w klubie tylko wracają do Szwajcarii więc zdjęcie jest z Sierpnia