Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16847
Stary 20.02.2012, 21:49
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Ale powiedz, w którym momencie on mnie uraził?

Gdzie ja mam klub to tez Ci mogę powiedzieć, względem kibiców, ultrasów, SKWK niejeden raz zachowywali się jak najemnicy a na propozycję o złotówkę od biletu z sektora C na oprawy Basałaj odparł że w mafijnych grach uczestniczyć nie będzie.

Co jedyne to Małecki mógł bardziej lightownie podejśc do Moskala. Mimo wszystko on tu najmniej zawinił, mimo że również ma gówno do gadania w tym klubie.
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. WISŁA to jest coś więcej niż Małecki czy Basałaj! Dzisiaj jest, jutro go nie ma. Wisła to lata historii, wzloty i upadki, sukcesy i porażki, to wielcy ludzie, prawdziwi Wiślacy którzy oddawali serce w każdym meczu za swój klub. Ale TY tego nie rozumiesz. Bawisz się w jakieś głupie gierki, wplątując w całe to zamieszanie klub, SKWK i Bóg wie jeszcze kogo. Zrozum, że Małecki odmawiając gry i treningu napluł wszystkim KIBICOM (którzy wiedzą i rozumieją czym jest WISŁA KRAKÓW) w twarz.

Ja czuje się urażony jego zachowaniem. Ty widocznie nie. Chyba wiem dlaczego.
Odpowiedz cytując