|
Genkow to zawodnik który ustrzelił nam MP2011 i warto tym pamiętać (strzelał wówczas bramkę za bramką), jesienią był kontuzjowany, teraz zaś grał 2 mecze i jedna bramka, w ostatnich dwóch spotkaniach zagrał w LE i w każdym strzelił bramkę.
Jovanovic zaś zagrał juz kilka dobrych spotkań jesienią i jeden słabszy (ostatni w LE), nie jest czymś miarodajnym, a z racji wieku też nic to nie przekreśla. Tomasz Hajto też nie błyszczał techniką ale i tak był dobrym piłkarzem, Jovanovic to perspektywicznie dobry piłkarz, a drewno to mają w głowie niektórzy zamiast mózgu, nic tylko narzekać i jojczyć. Akurat na prawej obronie wielkich problemów nie mamy, gorzej z LO tam niestety są, Diaz słaby, a Paljić szkoda gadać.
|