Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16838
Stary 20.02.2012, 21:27
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Przyjdz na spotkanie SKWK, złóż swoją kandytację na prezesa Stowarzyszenia. Zbierz siebie podobnych, niech zagłosuja na Ciebie i będziecie decydować o tym co jest zamieszczane na stronie SKWK i o podejściu do pewnych spraw.
Kolego nie pieprz mi tu za przeproszeniem o kandydaturze na prezesa i nie odwracaj kota ogonem. Bo SKWK też podejmuje czasem błędne decyzje ale nikt się jeszcze do tego nigdy oficjalnie nie przyznał, a na tym forum już w ogóle próżno szukać wśród "prawdziwych i oddanych kibiców"

Poza tym przejrzyj na oczy - bronisz Małeckiego który jest jeszcze emocjonalnie tak naprawde rozkapryszonym dzieckiem i uważa siebie za pępek swiata? Próbuje ugrać coś dla siebie jawnie plując w twarz wszystkim kibicom.

Odpowiedz cytując