Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16836
Stary 20.02.2012, 21:21
Reserve napisał(a):Wyświetl post

@aNouc: A tyle razy ile SKWK swoim pożal się Boże honorowym postępowaniem szkodziło klubowi, czepia się ktoś tego?
Przyjdz na spotkanie SKWK, złóż swoją kandyturę na prezesa Stowarzyszenia. Zbierz siebie podobnych, niech zagłosuja na Ciebie i będziecie decydować o tym co jest zamieszczane na stronie SKWK i o podejściu do pewnych spraw.

arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Np. kiedy odmówił wyjazdu na mecz do Lubina, by pomóc TWOJEJ drużynie w walce o mistrzostwo,
Przecież z uporem maniaka piszecie że Małecki to marny piłkarz i jego obecność w Lubinie tylko by zaszkodziła.

Cytat:

albo kiedy wysyłała Ciebie, bądź Twoich kolegów, a nawet jeśli nie, to po prostu innych kibiców do sąsiadki? Takich rzeczy się nie zapomina.
Zwyzywali mu matkę, która jest najświętsza dla niego na świecie, bo ojca nigdy nie miał to pojechał palcem. Ciepłe kluchy to on nie jest żeby mu byle anonim jechał w ten sposob (I żeby nie było, wzór Cezary Wilk powiedział że ma nie napiszę gdzie tych wszystkich którzy najwięcej szczekają z trybun względem piłkarzy") Do dizś nie wiem czemu właśnie na Małeckiego wtedy się pewna grupa osób dojebała.


Reserve napisał(a):Wyświetl post
Kolego nie pieprz mi tu za przeproszeniem o kandydaturze na prezesa i nie odwracaj kota ogonem. Bo SKWK też podejmuje czasem błędne decyzje ale nikt się jeszcze do tego nigdy oficjalnie nie przyznał, a na tym forum już w ogóle próżno szukać wśród "prawdziwych i oddanych kibiców"
Ale SKWK już powtarzało że ma poważaniu to co ktoś pisze w internecie. Jeśli ktoś ma jakieś ale to są od tego walne zgromadzenia gdzie każdy moze przyjśc i porozmawiac. Przyjdz kolejnym razem i powiedz że "SKWK też podejmuje czasem błędne decyzje ale nikt się jeszcze do tego nigdy oficjalnie nie przyznał, a na tym forum już w ogóle próżno szukać wśród "prawdziwych i oddanych kibiców" i dodaj co chciałbyś zmienić, jak Ty to widzisz.

Po paru takich feletionach SKWK celowo Stowarzyszenie już drugiego dnia zorganizowało zebranie i co się okazało? z 500 osób krzyczących na SKWK tutaj na forum przyszła może ... 1 osoba

Zresztą nie o SKWK rozmowa.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.02.2012 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując