krzsmi11 napisał(a):

A Ty jako kibic Wisły nie czujesz się urażony jego postępowaniem?
Pokazał swoim zachowaniem gdzie ma tak naprawdę kibiców, kolegów z boiska, trenera i klub!
Mnie jako sympatyka Wisły bardzo ubodło jego podłe zachowanie i nie zamierzam twierdzić, że to sprawa tylko między klubem a Małeckim.
|
Podpisuję się pod tym.
Twierdzenie, że to sprawa Małecki vs klub to chowanie głowy w piasek.
Pewnie niektórym, którzy stali za nim murem, jest teraz głupio się odezwać i odsuwają sprawę od siebie.
Nie da się Panowie, nie da się. Skoro utożsamiamy się z Wisłą, to Mały tak samo plunął nam w twarz. Taka jest brutalna prawda.