Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16830
Stary 20.02.2012, 21:13
krzsmi11 napisał(a):Wyświetl post
A Ty jako kibic Wisły nie czujesz się urażony jego postępowaniem?

Pokazał swoim zachowaniem gdzie ma tak naprawdę kibiców, kolegów z boiska, trenera i klub!
Mnie jako sympatyka Wisły bardzo ubodło jego podłe zachowanie i nie zamierzam twierdzić, że to sprawa tylko między klubem a Małeckim.
Podpisuję się pod tym.
Twierdzenie, że to sprawa Małecki vs klub to chowanie głowy w piasek.
Pewnie niektórym, którzy stali za nim murem, jest teraz głupio się odezwać i odsuwają sprawę od siebie.
Nie da się Panowie, nie da się. Skoro utożsamiamy się z Wisłą, to Mały tak samo plunął nam w twarz. Taka jest brutalna prawda.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując