Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16829
Stary 20.02.2012, 21:09
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Małecki ma wielu przyjaciół - fanów Wisły i Lechii.
To co się odgrywa to Małecki vs władze klubu. I oni w to nie ingerują. Wielu rzeczy się nie przeskoczy, choćby się chciało, stąd nie wszystko od niego już zalezy.
A Ty jako kibic Wisły nie czujesz się urażony jego postępowaniem?

Pokazał swoim zachowaniem gdzie ma tak naprawdę kibiców, kolegów z boiska, trenera i klub!
Mnie jako sympatyka Wisły bardzo ubodło jego podłe zachowanie i nie zamierzam twierdzić, że to sprawa tylko między klubem a Małeckim.
Odpowiedz cytując