Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10532
Stary 20.02.2012, 20:34
thechris napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest taki zajebisty to dlaczego przegrywa rywalizacje z tak krytykowanym Lameyem? I to zarówno u Maaskanta jak i teraz u Moskala? Podpowiem Ci: jest jeszcze słabszy.

A te dryblingi to chyba Ci się przyśniły
udowodnij mi, że przegrywa... i w sparingach grał z 1. składem i ze Standardem grał. Poza Meliksonem chyba nikt nie ma u nas lepszego dryblingu od niego (Nunez? były piłkarz Małecki?), już na pewno żaden obrońca. Ale przyznam, że to dobrze nie świadczy o nas
Powód: u
Ostatnio edytowane przez Przemoo : 20.02.2012 o godz. 20:37.
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując