thechris napisał(a):

Skoro jest taki zajebisty to dlaczego przegrywa rywalizacje z tak krytykowanym Lameyem? I to zarówno u Maaskanta jak i teraz u Moskala? Podpowiem Ci: jest jeszcze słabszy.
A te dryblingi to chyba Ci się przyśniły
|
udowodnij mi, że przegrywa... i w sparingach grał z 1. składem i ze Standardem grał. Poza Meliksonem chyba nikt nie ma u nas lepszego dryblingu od niego (Nunez? były piłkarz Małecki?), już na pewno żaden obrońca. Ale przyznam, że to dobrze nie świadczy o nas
