Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16820
Stary 20.02.2012, 20:29
pozowski napisał(a):Wyświetl post
Quattara, chyba do Jana Muchy legioniści też mieli pretensje.
1. Ouattara.

2. Do Muchy pretensje wynikały z tego, że dużo gadał o tym, że da Legii zarobić i w ogóle Legia jest super, a potem nawiał przy pierwszej okazji. Chociaż generalnie bardziej były pretensje - zero zdziwień - do idiotów właścicieli, którzy go za darmo wypuścili.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując