pozowski napisał(a):

|
Quattara, chyba do Jana Muchy legioniści też mieli pretensje.
|
1. Ouattara.
2. Do Muchy pretensje wynikały z tego, że dużo gadał o tym, że da Legii zarobić i w ogóle Legia jest super, a potem nawiał przy pierwszej okazji. Chociaż generalnie bardziej były pretensje - zero zdziwień - do idiotów właścicieli, którzy go za darmo wypuścili.