Wyświetl pojedynczy post
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16819
Stary 20.02.2012, 20:22
większego PRYMITYWA w histori tego klubu nie było...nie wyobrażam sobie aby taki człowiek reprezentował Wisle chocby 24h dlużej...to nie jest kwestia pilkarz profesjonalista lub nieprofesjonalista, w gre wchodzą elementarne zasady kultury osobistej i szacunku dla drugiej strony i tego ze samo w sobie nazwisko nie ma wartości nadrzędnej...dla osób dorosłych w miare ukształtowanych sytuacja jest dosyć łatwa do oceny i ewentualnych wniosków i opinii ale trzeba mieć na uwadze ludzie młodych lub wręcz dzieci, które oglądają i czytają jak pseudo idol traktuje ludzi, zawód i pewne wartości i to ma być akceptowane tolerowane ? do jakiej granicy? az wkoncu napluje doslownie w twarz Wiślakom ?...mam nadzieje i tego życze temu człowiekowi że jeśli nie Wisła to życie go wyprostuje...a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zebów...
i jeszcze dwa słowa o niedawnym poparciu sektora, ktory mieni sie Armią Bialej Giwazdy...jesteście siebie warci...
a jako "rycerze" Reymana powinniście być bardziej otwarci bo idol patrzy z zatroskaniem na usilne kreowanie idola..
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 20.02.2012 o godz. 20:25.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując