sedTS napisał(a):

Przecież podobno po zmianie poszedł do szatni i nie czekając na koniec meczu pojechał do domu.Wiec jak to w końcu jest Dziś trenował indywidualnie.Każdy coś przekręca
|
Pomijam fakt że ja bym przy takim wyniku nie poszedł się przebierać to dla mnie jest najbardziej nie normalne