Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16818
Stary 20.02.2012, 20:18
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Przecież podobno po zmianie poszedł do szatni i nie czekając na koniec meczu pojechał do domu.Wiec jak to w końcu jest Dziś trenował indywidualnie.Każdy coś przekręca
Pomijam fakt że ja bym przy takim wyniku nie poszedł się przebierać to dla mnie jest najbardziej nie normalne
Odpowiedz cytując