Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
Od: 05.2011
Skąd: Silesia
Offline
#
10528
20.02.2012, 19:18
3-4 sezony temu w pucharze polski ze Śląskie wygraliśmy w karnych jeżeli dobrze pamiętam
Skimciol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skimciol
Znajdź inne posty napisane przez Skimciol