Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Silesia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10528
Stary 20.02.2012, 19:18
3-4 sezony temu w pucharze polski ze Śląskie wygraliśmy w karnych jeżeli dobrze pamiętam
Odpowiedz cytując