Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16802
Stary 20.02.2012, 18:39
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Proszę cię za co ty tak kochasz Małeckiego? Gdyby taki wybryk zrobił powiedzmy Kirm pierwszy rzucał byś go na odejście. Co do Patryka nie mam zamiaru po tym występie widzieć go w Wiśle. Piękny Wiślak a największe jaja robi w tym klubie. Co do jego płac 30-50 tys. to za mało? Za takie pieniądze da się żyć a do tego przecież jest urodzonym Wiślakiem ... Niektórzy dostają więcej bo o wiele więcej już osiągnęli np. Iliev czy Jaliens. Płacimy im za nazwisko , CV , doświadczenie. Może jeden nie wypalił , ale nikt o tym nie wiedział. A jaki argument ma Małecki ? Samolubna gra i lecę sam na 3 bo muszę im pokazać. To jest argument? Proszę cię ... Ten pan już dawno powinien zastanowić się czym tak naprawdę jest dla niego Wisła. I czy przypadkiem wie kim jest Wiślak a co dopiero legenda... Nigdy nie zostanie LEGENDĄ i mam nadzieję że w Lipcu pożegnamy tego pana lub może wcześniej.

Co do Małeckiego ciekawy artykuł na weszło . http://www.weszlo.com/news/9538-Ile_...znym_Patrykiem Miłego czytania.
Najbarzdiej trafne jest ostatnie zdanie
" Niestety, im dłużej Małecki gra w Wiśle, tym więcej osób odczuje ulgę, gdy już z niej odejdzie"
Odpowiedz cytując