Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10520
Stary 20.02.2012, 17:46
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ty to jesteś jakiś skrzywiony. Wszystko co wiślackie krytykujesz. Starzy Cię biją czy co, że musisz to na forum odreagować? Akurat między innymi na Marko powinno się budować Wisłę, bo chłopak młody jeszcze, już doświadczony, ma długoletni kontrakt z Wisłą, uczestnik LM, wielokrotny mistrz Serbii, dobra szybkość, niezły drybling, znakomite wrzutki i serce do walki jak Czarek Wilk.
100 % zgoda, i co do Jovanovicia i co do tego pożal się Boże użytkownika naszego forum.
Ajax napisał(a):Wyświetl post
IMHO w Belgi na środku zagra Chavez i Diaz (każda inna opcja oznaczała by takie zestawienie obrony w Lubinie a tam Diaz za kartki nie pojechał)
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Zagramy:
Pareiko
Jovanovic - Chavez - Diaz - Nunez
Wilk - Garguła
Krim - Melikson - Iliev
Biton
Tyle razy dostawali ostatnio w plecy to się na nas zepną a przy tym raczej kiepsko nam idzie...
To nie jest dobre rozwiązanie, bo Garguła jest słaby w odbiorze piłki.

Partnerem Chaveza niestety raczej Jaliens.
Partnerem Wilka, Ja bym dał Diaza, który grywał i to z powodzeniem za Skorży na pozycji def. pomocnika, mógłby udanie wspierać naszą obronę.
Zaś z przodu Melikson, Garguła i Iliew (jak mu sił braknie to Kirm).
Reszta personaliów jak w Twoim tekście, z tą różnicą że licze na dobry wynik, czyli dający awans, lekko nie będzie , ale awans Wisły jest całkiem możliwy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.02.2012 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując