Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16792
Stary 20.02.2012, 17:43
Mnie "niepokoi" cytat z Ochalika, że "musi też przeprosić drużynę". Nie sądzę, żeby w wypadku szybkiego transferu lub nawet rozwiązania kontraktu klub zawracał 'Małemu' gitarę z przeprosinami. Myślę nawet, że w takiej sytuacji czeka go coś w stylu miesięcznego zawieszenia w prawach zawodnika - nie będzie trenował ani pobierał pensji. Tak po prawdzie, jeżeli trafiłby do ME, to szkoda mi chłopaków na których Małecki będzie machał łapami i darł się jeszcze częściej, niż na starszych kolegów z pierwszego zespołu.

Piszę "niepokoi" w cudzysłowie, bo nie jestem jakimś gorącym orędownikiem wypalenia Małeckiemu piętna na czole ani kopania go z każdej strony. Najzwyczajniej na świecie chcę, żeby sprawiedliwości stało się zadość, bo takich rzeczy jak Patryk po prostu się nie robi. Nie komuś takiemu jak Moskal.
Odpowiedz cytując