Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10519
Stary 20.02.2012, 17:27
Ajax napisał(a):Wyświetl post
IMHO w Belgi na środku zagra Chavez i Diaz (każda inna opcja oznaczała by takie zestawienie obrony w Lubinie a tam Diaz za kartki nie pojechał)

Zagramy:
Pareiko
Jovanovic - Chavez - Diaz - Nunez

Wilk - Garguła

Krim - Melikson - Iliev

Biton


Tyle razy dostawali ostatnio w plecy to się na nas zepną a przy tym raczej kiepsko nam idzie...
Wg mnie nie ma szans żebyśmy od początku meczu wyszli jednym defensywnym pomocnikiem
Odpowiedz cytując