|
Senior Member
Offline
|
#233

20.02.2012, 17:26
|
szprotson napisał(a): 
|
-widać było jaka jest różnica jak gramy dwoma defensywnymi a jak jest gry gramy jednym.
|
szprotson napisał(a): 
|
Nie wiem czy Nunez jest potrzebny w tej drużynie czy nie.
|
szprotson napisał(a): 
|
Najgorszym piłkarzem meczu uznaje Paljica.
|
Po co nam Nunez, odpowiedzi są powyżej i poniżej.
Nie mamy def. pomocnika innego niż Wilk, a na LO, jak mawia młodzież, szału nie ma.
PS. No chyba że zrobimy dwa transfery (LO i def. pom) i wówczas jeśli będą to lepsi piłkarze od Nuneza to on nam nie jest potrzebny, ale teraz jest, jak jest. Apropos, transferów to jeszcze przydałby się skrzydłowy i kadra pełna, ale to tylko takie na teraz niestety puste już dywagacje, choć za pół roku temat wróci jak nic.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.02.2012 o godz. 17:42.
|
|