|
Małecki jak się nie ogarnie to się zrobi drugi Sypniewski, zawsze stałem po jego stronie teraz to mnie totalnie rozjebał.Jak chłop sobie nie radzi z tym że go trener zmienia bo słabo gra, to ja go nie widzę w innym klubie (tam już nie będzie miał tak jak w Wiśle nie mówiąc o wsparciu kibiców)
|