Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16778
Stary 20.02.2012, 16:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To samo miałem wrzucić.
Jak widać decyzja nie jest taka łatwa jak się niektórym wydaje

Małecki podobno stwierdził też, że woli grać w ME niż pierwszej drużynie. Innymi słowy - szykuje się na webstera.

720 tys. złotych to jednak trochę mało.
To właśnie pokazuje jak mu odjeb.ało. Do websetra mógłby się przygotowywać grając w pierwszym składzie, pozostając ikoną Wisły, mógłby ostatni raz pomóc zdobyć mistrza swojem ukochanegmu klubowi. Nawet jakby Wisła nie dała mu lepszego kontraktu, to walczył o wysokość kontraktu w następnym klubie. Kiedy więcej wywalczy - grając w pierwszym składzie, czy w Młodej Ekstraklasie?
Jakby wtedy odszedł na zasadzie webstrera, to można byłoby mieć pretensje do Wisły, że go nie zatrzymała lepszym kontraktem, a on zachowałby się honorowo. A tak?

Odpaliła mu szajba, nie ma co dyskutować

720 tys PLN to oczywiście za mało jak na jego piłkarskie umiejętności, ale w głowie też coś trzeba mieć.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując