thechris napisał(a):

|
Zgadzam się z Wami. Chavez z Diazem na środku. Na lewej Nunez. Na prawej... można w zasadzie rzucać monetą: zarówno Lamey jak i Jovanovoić są tak samo beznadziejni.
|
Ty to jesteś jakiś skrzywiony. Wszystko co wiślackie krytykujesz. Starzy Cię biją czy co, że musisz to na forum odreagować? Akurat między innymi na Marko powinno się budować Wisłę, bo chłopak młody jeszcze, już doświadczony, ma długoletni kontrakt z Wisłą, uczestnik LM, wielokrotny mistrz Serbii, dobra szybkość, niezły drybling, znakomite wrzutki i serce do walki jak Czarek Wilk.