Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16776
Stary 20.02.2012, 16:09
W czwartek waży mecz, a w klubie zamiast spokojnych przygotowań ciśnienie i zastanawianie się co z hrabią Patrykiem. Cała ta sytuacja jest żenująca i im szybciej pozbędziemy się tego niedorozwiniętego egoisty z klubu tym lepiej. Mam nadzieję, że Bolek ma jakąś ofertę z krańców wschodnich, pogonić go natychmiast choćby za kilkaset tysięcy euro! Może za 10 lat jak zmądrzeje to zrozumie swój błąd, póki co nic nie wskazuje na to żeby on rozumiał cokolwiek.

http://www.weszlo.com/news/9538-Ile_...znym_Patrykiem

Artykuł z Weszło dla zainteresowanych.
Odpowiedz cytując