Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16774
Stary 20.02.2012, 16:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
. Nie jestem fanem Basałaja, ale zależy mi na dobru Wisły, a nie dobrym samopoczuciu wielkich internetowych znawców. Klub nie ma pieniędzy i nie stać go na takie zachowania jak MC. Jakakolwiek podjęta zostanie decyzja - nie będzie ona łatwa i na pewno na niej stracimy.
Oczywiśćie że na tym stracimy. To już przesądzone. Widziałeś kiedyś sytuacje, w której pracodawca zarabia na tym że mu pracownika popier.doliło? Małeckiego posrało dokumetnie, szajba mu sie rzuciła na mózg i trudno tu o cokolwiek winić Wisłę. Jakby go przejechał samochód, to też wszyscy by stracili.

Teraz można tylko żałować, że Małeckiemu nie starczyło rozumu, bo wtedy dałoby się tak zrobić, żeby wszyscy na tym zyskali. I on, i Wisła, i jej kibice....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując