mgła napisał(a):

To samo miałem wrzucić.
Jak widać decyzja nie jest taka łatwa jak się niektórym wydaje
Małecki podobno stwierdził też, że woli grać w ME niż pierwszej drużynie. Innymi słowy - szykuje się na webstera.
vote-for-mikey napisał(a):

|
W przypadku kupowania zawodnika przez prawo Webstera nie ekwiwalent za wyszkolenie (na przykład przy podpisywaniu kontraktu zawodowego z juniorem), a rekompensata - trzeba zapłacić tyle, ile zawodnik zarobiłby do końca kontraktu. Jednak na prawie Webstera Małecki będzie mógł odejść dopiero po 1 października 2012 - trzy lata po wejściu w życie jego aktualnego kontraktu, a Wisła zarobiłaby na tym ~720 tys. zł.
|
720 tys.
złotych to jednak trochę mało.