Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16770
Stary 20.02.2012, 15:59
mgła napisał(a):Wyświetl post
Decyzja co z Małeckim jutro:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ego_we_wtorek/
To samo miałem wrzucić.
Jak widać decyzja nie jest taka łatwa jak się niektórym wydaje

Małecki podobno stwierdził też, że woli grać w ME niż pierwszej drużynie. Innymi słowy - szykuje się na webstera.

vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
W przypadku kupowania zawodnika przez prawo Webstera nie ekwiwalent za wyszkolenie (na przykład przy podpisywaniu kontraktu zawodowego z juniorem), a rekompensata - trzeba zapłacić tyle, ile zawodnik zarobiłby do końca kontraktu. Jednak na prawie Webstera Małecki będzie mógł odejść dopiero po 1 października 2012 - trzy lata po wejściu w życie jego aktualnego kontraktu, a Wisła zarobiłaby na tym ~720 tys. zł.
720 tys. złotych to jednak trochę mało.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2012 o godz. 16:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując