szprotson napisał(a):

Ależ ja nigdzie nie powiedziałem że go to tłumaczy!
Dajże spokój.
Ja odpowiedziałem na twoje "4 godziny biegania" i tyle.
O tym że o pensje walczy się na boisku pisałem juz wczesniej i nigdy tego nie zmienię.Żeby nie było że go bronię.
|
4 godziny teraz. Ile czasu trzeba na szkolenie itzw. dochodzenie do roli pilkarza to inna sprawa. Tym bardziej dziwi lekkomyslnosc w olewaniu obowiazkow. Sprzedadza go jak sie uda i tyle. Pytanie czy sie uda...